Casanova

Neohodnoceno
 
Dostupnost Momentálně nedostupné (1 ks)
8 250 Kč
   
Kód produktu 1857
Kategorie PARFÉMY
 

Anniversary Collection

Anniversary Collection vychází z nejstarší parfumierské tradice. Je to inovativní stylistická výzva,  s absolutně originální vůní každého roku. Výběr těch nejkvalitnějších a velmi vzácných surovin umožňuje produkci pouze omezeného množství roční produkce. Každý flakon je katalogizován rokem výroby. Receptura sama o sobě zůstává stejná, i když každý ročník bude ovlivněn úžasným dotekem přírody a její síly, kterou měla v daném roce. 

Proto bude každý flakon unikátním sběratelským kusem.

CASANOVA 

Nejromantičtější zastávkou na této nádherné cestě  jsou Benátky, kde oheň svádění stále hoří v krbech krásných staveb z osmnáctého století. Tajemné vily s mimořádným kouzlem, které navštěvoval slavný Casanova, a jehož přítomnost tady můžete stále cítit, pokud budete dávat náležitou pozornost malým znamením. Vzpomínka na zimní večer během slavného karnevalu v Benátkách, inspirována tajemnou a éterické Múzou v dóžecím městě. Noční vzduch pronikl do parfému,  vůně ohňů které se rozsvítí v ulicích a na náměstí Piazza San Marco. Tanec smyslových pocitů, spolu s krásnou a tajemnou paní, jejíž tvář je skrytá za drahou zlatou maskou, stejně jako flakon, který obsahuje tuto cennou a tajnou substanci. Parfém vypráví o místech, kráse a svádění, díky jeho komplexní a proměnlivé struktuře,  která je svěřena do vzácné a drahocenné ambry. Ušlechtilá cesta přes město, které inspiruje k lásce a erotice, prostřednictvím cest, které popsal  Casanova ve svých pamětech: vzpomínky na milostná dobrodružství s ohromujícím pozadím tohoto éterického města, které pluje na vodě.

Skleněný flakón zevnitř bombírovaný 24kt zlatem a s koženým štítkem. Víčko flakónu je vyrobeno ručně z olivového dřeva.

Nádherná dárková kazeta pro parfém je vyrobena z kůže a při jejím otevření se rozsvítí teplé jantarové světýlko, které rozzáří zlatý emblém na víčku parfému s tajemnou substancí, kterou už máte tak blízko.

Extrakt parfému s "bílou duší". 100 ml - 3,4fl.oz.

 

Značka: Tiziana Terenzi , řada: PARFÉMY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.