Parfémy niché

Je pro nás nesmírným potěšením nabídnout Vám jedinečné parfémy niché. Prohlédnout si je můžete v SV Boutique Pardubice. Kompletní nabídka pro velkoobchodní spolupráci se nachází v našem showroomu v Praze. Pojďme si představit jejich příběh a identitu.

Umělecká parfumerie vnáší do našich životů jedinečná potěšení. Umí vykouzlit vůni vánoc i jemné pohlazení mýdla,které používaly naše babičky. Umí nás také pohladit svou smyslností a potěšit jedinečným designem. Dobře zvolená vůně obkresluje pomyslnou linii naší identity. Dodává nám punc jedinečnosti a dokonale vystihuje naši osobnost.

house of village

V čem je umělecká parfumerie tolik výjimečná? Parfémy typu haute couture se přirovnávají k vysoké módě. Říká se, že se jedná o "vysokou krejčovinu" mezi parfémy. Vyznačují se dlouholetou (a často rodinnou) tradicí, důrazem na proces výroby a obsahují silné éterické  přírodní složky. Nejsou určené pro širokou masu, nýbrž pro charismatické osobnosti.

Niché parfémy to je symfonie, která ladí.

Aktuálně se těšíme z parfémů a vonných svíček Tiziana Terenzi. Velmi jsme pyšní na spolupráci s uměleckou parfumerií The Merchant of Venice, která nabízí skvostné vůně do interiérů. V čas předvánoční jistě také oceníte zajímavé parfémy od Mavive.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.