I z malých věcí lze udělat přednost

Zvládáme se při rychlém tempu dnešní doby ještě zastavit a nadechnout čerstvého vzduchu? Chvíle věnovat se určité formě meditace, byť se jedná o pouhé rozjímání u knihy nebo procházky krajinou. Občas se zdá, že máme klapky na očích a díváme se jen na špičky bot. Jdeme přímo svojí cestou tak, jak každý den ubíhá, až se zapomínáme radovat z maličkostí. Dáváme si velké cíle a zapomínáme, že nejprve musíme překročit ty malé.

20150425_175606_HDR

Často se přizpůsobujeme určitému standardu společnosti. Nosíme stejné trendy, používáme totožnou kosmetiku, která je zrovna in, jíme zdravě, chodíme na populární kapely. Neztratili jsme už svojí vlastní identitu a schopnost radovat se z drobných radostí?

Nechtějme všechno hned a dokažme se pochválit. Jestli se Vám podaří každé ráno vstát a na pět minut si zacvičit jógu - pochvalte se a nemějte výčitky, že je to málo. Pokud se Vám nedaří za celý den vůbec nic, zkuste se jen usmát v supermarketu na unavenou prodavačku a berte to jako malý osobní cíl dne. Někdy totiž stačí brát věci tak, jak kolem nás plynou a nehledat složitosti.

Užijte si krásné prázdniny, radujte se z každé hezké chvíle. Moc se na Vás těšíme :)

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.