SV: VDECHNOUT MÓDĚ IDENTITU

Můj obchod měla být neděle v obýváku!

Každý sen začíná idylicky. Touha vytvořit něco jedinečného doprovází snad každého z nás. Ať už se jedná o harmonii v rodinném kruhu nebo pracovní spokojenost. Založit módní butik mne napadlo ve chvíli, kdy jsem se neustále setkávala s chladným přístupem ze strany prodávajících. Empatie a nadšení tehdy často chyběly. Od malička jsem se ráda bavila s lidmi o všem možném. V tom je práce v obchodě úžasná. Stále potkáváte nové tváře a s nimi i nové příběhy. Ze zákazníků se mnohdy stávají přátelé. A tak začal i můj sen ukrytý v touze dělat věci jinak. Představovala jsem si obchod jako malý obývák, kde se každou neděli rodina schází u kávy a povídá si.

Místo setkávání, kde se nadechnete

Sama jsem toužila po příjemném prostředí, kde v klidu posedíme u čaje, popovídáme si a zároveň si splníme drobné radosti. Mezi ně jistě móda patří. Nákup oblečení je spojen nejen s nutností, ale zejména s radostí. Odměňujeme se, těšíme se a především pomocí módy vytváříme svůj osobní styl. Ten se také postupem času obměňuje. Módní svět nabízí tolik inspirace a stálých změn. Je dynamický. Sotva jej uchopíme, už nám proklouzává mezi prsty.

Nejprve vznikl menší krámek v zapadlejší uličce, poté už byly krámky dva až na základě poptávky vznikl jeden větší butik. Máme tu teď místo pro pány, dobře rozčleněné jednotlivé zóny a také další prostor vymýšlet něco jiného.

opening 2013

Poslední rok byl velmi hektický, až na naše oblíbené setkávání přestával být čas. To chci teď napravit. Máme v plánu novinky a jemné inovace, abychom se tu všichni cítili dobře a měli opravdu více času a prostoru trávit v klidu společný čas.

Obchod netvoří zboží, které prodáváte, ale zákazníci, kteří jej nosí

Móda je všude kolem nás. Nalezneme levné varianty i velmi drahé. Máme možnost volby. V odívání hledáme svou vlastní identitu a to je velmi důležité. Móda poukazuje na naši osobnost. Podle stylu člověka lze rychle určit jeho vlastnosti (na to jsou tu ale jiní profesionálové). Moc mě těší, že jsme si během těch dlouhých let fungování vytvořili klientelu, která do butiků chodí kvůli osobitému stylu. Být jiný a nesplynout v davu stylů je dnes poměrně těžké. Valí se na nás snímky z magazínů a sociálních sítí. Brzy si uvědomíme, jak často se setkáváme se zcela totožným stylem. Poté se ztrácí samotná osobnost člověka, a to je škoda. A tak se snažíme vdechnout módě identitu , protože ona nevytváří nás. My vytváříme módu, my co ji nosíme.

SV Boutique je malý obývák módy v Pardubicích. Místo, kde se potkáváme, mluvíme o různých tématech, vzájemně se inspirujeme a v neposlední řadě oblékáme.

Styl člověka tvoří velké množství jednotlivých prvků. Zastřešeným výrazem jej označme jako životní styl - a o tom zdravém si budeme povídat zase příště.

SV

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.