PARFÉM JAKO UMĚNÍ: TIZIANA TERENZI V SV BOUTIQUE

„Parfém je neviditelný, ale nezbytný a nenahraditelný módní doplněk. Avizuje, že žena přichází, a připomíná, když už odešla.“

                                                                                                                                                                                        /Coco Chanel/

Vůně zasahuje do našich životů každý den, každou vteřinu a umocňuje prožité okamžiky. Smysl, který často považujeme za přirozenou součást našich životů, který často opomíjíme - čich. Uvědomili jste si někdy, kolik vjemů zaznamenáváme právě pomocí čichu? Kolik vzpomínek si vybavíme na základě vůně?

Vůně je intimní vyjádření naší osobnosti

Je poměrně běžné slyšet kompliment "dnes ti to sluší" nebo "vypadáš krásně." A vždy nás takový kompliment potěší. Na druhou stranu jej často považujeme za zdvořilost. Ale kdy vám naposledy někdo řekl "krásně voníš?" Taková poklona nabírá na intimitě, Dokazuje něco víc, něco mnohem více osobního.

chimera

Parfém v nás zanechává silnou emoci a prožitek. Jeho výběr je nesmírně důležitý a velmi individuální. Zaslouží si rozvahu a čas. Přeci jen je to společník, který s námi prožívá celý den a působí s námi na okolí.

Exkluzivní, osobité a originální parfémy niché

Je nám nesmírným potěšením nabízet v SV Boutique umělecké parfémy z dílny Tiziana Terenzi.  Jedná se o niché parfémy, které používají ušlechtilé přírodní ingredience, neobsahují levné syntetické látky, vyrábí se nákladným a složitým procesem. 

paolo

Tyto parfémy nejsou určeny pro masové spotřebitele, ale pro zákazníky se specifickým a vytříbeným vkusem. Přijďte ochutnat jedinečné vůně a potěšit se z dlouholeté řemeslné tradice

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.